400 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE YORUM YAP 75 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Kakuleli Sirkeli İçecek / 200 ml

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Kakuleli sirkeli içeceğimiz, doğal fermantasyon yöntemiyle üretilen sirkelerin, iyi tarım esaslarına göre yetiştirilen kakule ile, hiçbir kimyasal katkı, koruyucu, tatlandırıcı maya ve boya maddesi kullanılmadan ve stevia ile infüze edilerek rahat içilebilir hale getirilmesi ile üretilmiştir.

Geleneksel yöntemlerle üretilen sirkeler ile hazırlanan kakuleli detoks içeceği, filtre edilmeden sadece 82°C'de pastörize edilerek şişelenmektedir. Bu nedenle içerisinde tortu ve renk değişimleri görülebilir. Bu durum, doğal fermantasyonun devam ettiğini göstermektedir.

Yemeklerin yanında kola, fanta ve hazır meyve sularını tüketmek yerine sirkeli detoks içeceklerini tüketmeniz daha sağlıklıdır. Hem çok lezzetli hem de yemekleri hazmetmenize yardımcı olan sağlıklı detoks içeceklerimiz, içeriğinde bulunan probiyotikler sayesinde bağırsak sağlığını destekler, bitki ve baharatlar sayesinde de genel sağlığa katkıda bulunur.

  • Menşei: Türkiye
  • Net Miktar (ml): 200 ml
  • İçindekiler: İçme suyu, elma sirkesi, stevia, kakule

Saklama Koşulları

  • Güneş görmeyen serin ve rutubetsiz (kuru) bir ortamda, özellikle kapağı açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmesi tavsiye edilmektedir.
Ürünlerin Detaylı Bilgileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...