400 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE YORUM YAP 75 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Kurutulmuş Limon Parçaları / 50 gr.

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Limon kabukları, limon suyundan 5-10 kat daha fazla vitamin içerir. Bu vitaminler arasında; C vitamini, A vitamini, beta karoten, folat, kalsiyum, magnezyum ve potasyum bulunur. 

İlaçsız Market'te satılan bitkiler, mevsiminde toplanır ve en sağlıklı şekilde kurutularak ürünün tazeliğini koruması sağlanır.

Bilimsel araştırmaları incelemek ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için Limonun Faydaları Nelerdir? Limon Günde Ne Kadar Tüketilmeli? makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

Nasıl Kullanılır?

 • Limon kabuğu bitki çaylarına lezzet katmak için kullanılabilir.
 • Havanda ezerek salatalara ve soslara eklenebilir.
 • İçilen suya limon kabuğu atarak suyu alkali hale getirebilirsiniz.
 • Siyah çay içerisine atıp faydalarından yararlanabilirsiniz.
Uyarılar!
 • Limon kabuğunun görülen herhangi bir yan etkisi yoktur. Gıda ve İlaç Dairesi Başkanlığı (FDA) tarafından güvenli olarak kabul edilmiştir.
 • Yapılan bazı araştırmalar sonucunda D-limonenin kanserojen olduğu düşünülmüştür. Ancak bu bulguların doğruluk payı bulunmamaktadır.
 • Limon kabuğuna özel bir araştırma yapılmamıştır ancak bazı narenciye türleri ve suları, bazı kolesterol ve tansiyon ilaçları ile etkileşime girebilir.

*İlgili yasa ve yönetmelikler, hastalık adı veya endikasyon belirterek satış ve tanıtıma izin vermemektedir.

  Benzer Ürünler
  Ürünlerin Detaylı Bilgileri
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Yükleniyor...