600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
700 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 700 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 700 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 700 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Doğal Sinek Kovucu Vücut Losyonu / 50 ML

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Artık sineklerle başınız dertte değil! Yepyeni doğal içerikli sinek kovucumuz, sizi zararlı böceklerden korurken cildinizi de rahatsız etmez. Doğadan ilham alarak titizlikle formüle edilen bu eşsiz ürün, losyon formuyla uzun süreli koruma sunarken içeriğindeki özel hidrosoller ve uçucu yağların hoş kokusuyla da tüm dikkatleri üzerinize çeker.

Sineklerin huzurunuza gölge düşürmesine izin vermeyin! Doğal içerikli sinek kovucumuz, bilinçli kullanıcılar için vazgeçilmez bir tercih olacak. Diğer sinek kovucu ürünlerin aksine kimyasal içeriklerden arınmış olan bu harika formül, doğa dostu yaklaşımı sayesinde hem size hem de çevreye özen gösterir.
İçeriğindeki özenle seçilen doğal bileşenler, sizi sineklerin saldırısından korurken cildinizi tahriş etmez ve hoş bir kullanım deneyimi sunar. Etkili ve güvenilir yapısı, açık havada rahatlamak isteyen herkesin ihtiyacına cevap verir. Ailenizle keyifli piknikler, doğa yürüyüşleri veya kamp gezileri artık daha sakin ve huzurlu olacak.

Doğal içerikli sinek kovucumuzun sırrı, içeriğindeki özel bitkisel bileşenlerin sineklerin size yaklaşmasını engellemesidir. Bu sayede, sineklerin keyfinizi kaçırmasına izin vermeden doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Uzun süreli koruyucu etkisiyle güvenle kullanabileceğiniz bu ürün, her yaş grubuna uygun olarak formüle edilmiştir.

Sineklerin sıkı takipçilerinden olan doğal içerikli sinek kovucumuzu deneyin ve doğayla uyum içinde, huzurlu anların keyfini çıkarın. Sağlığınıza ve çevreye saygılı bu ürünle, zararlı kimyasallardan arınmış bir deneyime hazır olun. Unutmayın, doğanın gücüyle büyülü bir koruma sizleri bekliyor!

Sinek kovucu olarak kullanılan bitki özleri, kimyasal içeren sinek kovucu spreylere çevre dostu ve zararsız bir seçenektir.
  • İngiliz Nanesi: Sineklerin hoşlanmadığı keskin ve ferahlatıcı bir kokuya sahiptir.
  • Lavanta: Lavantada bulunan ana bileşenler olan linalool, beta-pinene ve camphor sinekler için zehirleyici etkiler gösterir.
  • Okaliptüs: Birçok böceğin koku alma duyusunu engelleyen, hedeflerini bulmalarını zorlaştıran ve onları bölgeden uzaklaştıran güçlü bir kokuya sahiptir.
  • Melisa: Sitronelal adı verilen ve sineklerin hoşlanmadığı bir bileşik içerir.
  • Kekik: Kekik bitkisinde bulunan en önemli bileşiklerden biri olan thymol ve p-cymene sineklerin ve diğer böceklerin hoşlanmadığı keskin bir kokuya sahiptir.
  • Biberiye: Biberiyenin ana bileşenleri olan camphor, 1,8-cineole, β-pinene ve α-pinene biberiye bitkisinin karakteristik kokusuna katkıda bulunur ve sinekleri rahatsız eder.
  • Adaçayı: Adaçayında bulunan ana bileşenler olan thujone, camphor,α-pinene ve β-pinene sinekleri ve diğer böcekleri uzaklaştırmaya yardımcı olur.
  • Limon: Limonda bulunan d-limonen, birçok sinek kovucuda yaygın olarak kullanılır.Limonda bulunan linalool ve geraniol gibi diğer bileşenler de sinekleri uzaklaştırır.

Nasıl Kullanılır?

Doğal Sinek Kovucu Sprey, sinekleri uzak tutmak için etkilidir ve kullanımı kolaydır. Spreyi kullanmadan önce, içerisindeki bileşenlerin homojen bir şekilde karışmasını sağlamak için sprey şişesini iyice çalkalayın. Spreyi, sineklerin yoğun olduğu bölgelere veya potansiyel giriş noktalarına (pencere ve kapı çevreleri gibi) püskürtün. Spreyin sıçramamasına dikkat edin ve gözlerinize gelmemesine özen gösterin.
Ürünlerin Detaylı Bilgileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...