600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Hakkımızda / İlaçsız Market Neden Kuruldu?

Sizlerle ilk olarak www.ilacsizyasiyoruz.com sayfamızla tanışmıştık. Uzun bir süredir ben ve ekibim, doğal ve sağlıklı beslenme deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Yaklaşık 16 yıl boyunca mücadele ettiğim sağlık sorunlarını yenmenin tek yolunun temiz, düzenli ve sağlıklı beslenme olduğunu keşfettim. Ancak doğal, katkısız ve sağlıklı gıdalara ulaşmak hiç de kolay değildi. Böylece temiz ve sağlıklı gıdalara ulaşma yollarını araştırmaya başladım.

Hastalıklarımın sebep olduğu bazı semptomları azaltabilmek amacıyla özel yağlara, sabunlara ve kremlere de ihtiyacım vardı. Ama kimyasal madde içermeyen ürünleri nereden bulacağımı bilmiyordum.

Uzun süren araştırmalarım sonunda, kullanmaya başladığım ürünlerin faydasını görmüyor, üstüne daha da kötü semptomlar yaşıyordum.

Birkaç örnek vermem gerekirse;
 
  • Safra kesemi temizlemek amacı ile uyguladığım kür için soğuk sıkım üretilen ve içinde pestisit bulunmayan yağlara ihtiyacım vardı. Bu özelliklere sahip yağları satın alabilmek için çok yüksek fiyatlar ödedim.
  • Geçirgen bağırsak hastalığı oldukça hassas bir hastalık olduğundan tedavisi için kullanacağım yağların analiz raporlarına ihtiyacım vardı. Ancak hiçbir firmadan geri dönüş alamadım.
  • Akciğer tutulumu rahatsızlığımı tedavi etmek, akciğerimi güçlendirmek ve kansızlık ile demir eksikliğimi gidermek için ihtiyaç duyduğum doğal ürünleri bulmak neredeyse imkânsızdı.
  • Ayaklarımdaki kaşıntı, çatlama ve kuruma gibi sorunlarla mücadele edebilmem için doğal olarak üretilen lavanta ve kantaron yağı içeren kremleri ve kınayı bulmak da aynı şekilde çok zordu.
  • Saç dökülmesi, kepek ve egzama problemlerim için kullandığım şampuan, krem ve yağların, en doğru ve en doğal olanlarını bulabilmek için çok uğraşmış ve ciddi paralar harcamıştım. Bu süreçte, doğru ürünleri bulabilmek için denediğim kötü ürünler nedeniyle cildimde ciddi deformasyonlar oluşmuştu.
  • Ankilozan Spondilit hastalığına bağlı yüksek CRP değerimi düşürmek için baharatlara ihtiyacım vardı fakat etkili bir ürün bir türlü bulamıyordum.
  • Mide ve bağırsak sorunlarım için elma sirkesi ve bunun gibi güçlü probiyotiklere ihtiyacım vardı ama bulmak oldukça zordu.
  • Böbrek taşlarımı temizlemek için kullandığım kürde fenol oranı yüksek zeytinyağına ihtiyacım vardı. Ama makul fiyatlardan satın almak çok kolay değildi.

Sağlıklı yaşamak için aradığım bu ürünleri bulmak ve güvenle kullanabilmek benim için oldukça zordu.  “İhtiyacım olan ürünlerin doğal ve uygun fiyatlı olanlarını nasıl temin edebilirim?” diye düşünmeye başladım.

Doğru ve sağlıklı ürünleri temin edebilmek için üreticilerle görüşmeye başladık. 20 üreticiden ürünlerin raporlarını ve analiz sonuçlarını istedik ancak sadece 4-5 üretici istediğimiz raporu verebildi. Bu raporları incelediğimizde ürünlerin içerisindeki etken madde oranlarının doğru olmadığını fark ettik.

Fonksiyonel tıp uzmanı, aromaterapi uzmanı, organik ürün uzmanı, kimyager, gıda mühendisi, biyolog ve öğretim görevlileri ile iletişime geçerek, elimizdeki raporları incelemelerini ve bize bilgi vermelerini istedik. Çünkü İlaçsız Yaşıyoruz ekibi olarak en büyük amacımız etken maddeleri güçlü, fayda oranı yüksek, kaliteli ve doğal ürünlere ulaşmak ve size bu ürünleri ulaştırmaktı.

İşte biz İlaçsız Yaşıyoruz ekibi olarak, tüm takipçilerimizin sağlıklı ve ilaçsız bir yaşama kavuşmalarını istiyorduk. Bu nedenle de güvenecekleri bir marka olan İlaçsız Market’i kurduk.

Hepimiz, bu hayatın tadını çıkarmak ve nefes alabilmek için tek bir bedene sahibiz. Bu yüzden bu hayatı en iyi ve en sağlıklı şekilde yaşamalı, kendimize ve bedenimize gereken özeni göstermeliyiz. İlaçsız Market ekibi olarak sağlıklı bir yaşam sürmeniz için daima yanınızdayız.

Bugün giderek büyüyen İlaçsız Yaşıyoruz ailesi olarak sizlere, en güvenilir ve en sağlıklı ürünleri temin edebilmek için yeni markamızı oluşturduğumuzu duyurmak istiyoruz. Oldukça zor ve uzun bir dönemi geride bırakarak, sizlere ilaçsız yaşamanız, güvenilir ürünlere kolayca ve uygun fiyatlarla ulaşmanız için yardımcı olmaya devam etmek istiyoruz.

Yaşadığım sağlık sorunlarını ve iyileşmek için uyguladığım doğal yöntemleri merak ediyorsanız İlaçsız Yaşıyoruz sitesine veya ilacsizyasiyoruz instagram hesabına bakabilirsiniz
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...