600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Sandaloz Sakızı / 50 gr.

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Sandaloz sakızı, genellikle Kuzey Afrika'da yetişen, 5-6 metre boyundaki Sandaraca isimli bir bitkinin özünden elde edilen, limon tuzuna benzeyen, sarı ve beyaz renklerde bulunabilen hoş kokulu reçinedir. Romatizmal ve siyatik ağrıları hafifletmek amacıyla, cilt üzerine masaj yapılarak kullanılır. Yağ yakıcı ve tokluk hissini artırıcı özelliklere sahip olması sayesinde kilo vermeye yardımcı olur. Diğer sakızlarda olduğu gibi sindirim sistemini düzenleme ve bağırsak hareketliliğini artırma özelliğine de sahiptir. Organik sandaloz sakızı, Arap kültüründe ishal kesici olarak da kullanılmaktadır. Çeşitli yerlerde tütsü olarak kullanıldığı da bilinmektedir. Kalp ve böbreklerin yağlanmasını önlerken, damar tıkanıklığına karşı da koruma sağlar.

İlaçsız Market'te satılan baharatlar, mevsiminde hasat edilen bitkilerden en sağlıklı şekilde elde edilir, ürünün tazeliği ve doğallığının korunması sağlanır.

Uyarılar!
  • Sandaloz sakızı, zehirli etkileri olmayan doğal bir sakızdır. Fakat, alerjik bünyeye sahip kişilerde tüketimden sonra kaşıntı gibi semptomlar görülebilir.
  • Tansiyon düşürücü etkisi sebebiyle tansiyon hastalarına sandaloz sakızı kullanımı önerilmez.
  • Bağırsakların çalışmasını hızlandırdığı için, ishal durumunda kullanımı önerilmez.
  • Gebelik riski olan kişilerin, rahim kaslarını gevşetebileceği için kullanımı önerilmez.
  • Kronik hastalığı olmayan kişilerde ve doktor belirli bir yasak koymadıkça, sandaloz sakızı tüketimi güvenli kabul edilir.

*İlgili yasa ve yönetmelikler, hastalık adı veya endikasyon belirterek satış ve tanıtıma izin vermemektedir.

Benzer Ürünler
Ürünlerin Detaylı Bilgileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...