600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
600 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 600 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 600 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 600 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Ballı Elma Sirkesi / 500 ml (Çok Keskin)

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

İlaçsız Market Ballı Elma Sirkesi, iyi tarım esaslarına göre yetişen ilaçsız doğal elmaların mevsiminde toplanmasıyla, hiçbir kimyasal katkı maddesi kullanılmadan, doğal fermantasyon yöntemiyle üretilmiştir. İçeriğinde koruyucu madde, katkı maddesi, yapay aroma, yapay sirke asidi ve tatlandırıcı bulundurmaz.

Not: Organik üretim olup sertifika işlemleri tamamlanmadığı için etikete organik ibaresi yazamıyoruz.

Geleneksel yöntemlerle üretilen İlaçsız Market Ballı Elma Sirkesi filtrelenmemiş, genetiği değiştirilmemiş ve pastörize edilmemiş̧ sirkedir. Bu sebeple içerisinde tortular ve renk değişimleri görülür, sirke üzerinde ‘ana’ adı verilen şeffaf bir tabaka oluşur. Bu durum doğal fermantasyonun devam ettiğini ve sirkenin canlılığını koruduğunu gösterir.

  • Menşei: Türkiye
  • Net Miktar (ml): 500 ml
  • İçindekiler: Ballı Elma Sirkesi
  • Saklama Koşulları: Güneş görmeyen serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
  • Not: Sirke, kullanım süresi olmayan bir üründür. Bekledikçe daha da keskinleşir.
  • Kullanmadan önce çalkalayınız.

Organik elma sirkesi organik bal ile birleştirilerek İlaçsız market Ballı Elma Sirkesi hazırlanmıştır. Hazırlanan bu faydalı sirke, her gün 1 bardak suya 1 yemek kaşığı eklenerek sabah aç karnına içilebilir.

Ürünlerin Detaylı Bilgileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...