600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
700 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 700 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 700 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 700 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Palo Santo Tütsü / 25 gr.

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Palo santo tütsüsü 900 yıldan uzun bir süredir Güney Amerika'da kullanılan yatıştırıcı, iyileştirici ve arındırıcı bir tütsüdür. Negatif enerjiyi uzaklaştırarak rahatlama sağlar. Zihni sakinleştirmeye, konsantrasyonu artırmaya ve enerjiyi yükseltmeye yardımcı olur. Beden arındırma, nefes egzersizleri gibi uygulamalarda sıklıkla kullanılır.

Nasıl Kullanılır?

  • Palo santo tütsüsü 45 derecelik bir açıyla baş aşağı tutulur ve uç kısmı çakmak veya kibrit ile yakılır.
  • Ucundaki alev üfleyerek söndürülür ve ateşe dayanıklı bir kaba, çubuğun uç kısmı aşağıya bakacak şekilde yerleştirilir. Kase formunda derin bir kap kullanmanız önerilir.
  • Tütsüden çıkan dumanın isterseniz gezerek, isterseniz sabit bir yere koyarak bulunduğunuz ortama yayılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Ortaya çıkan limon, çam ve nane kokusu sayesinde ferahlayacak ve huzurlu hissetmeye başlayacaksınız.

Uyarılar!

  • Palo santo tütsüsünün kokusu yoğun olduğundan pencereleri açarak evin havalandırılması gerekir.
Ürünlerin Detaylı Bilgileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...