600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Adaçayı Tütsüsü / 1 Demet

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Geçmişi çok eski zamanlara dayanan tütsü yakma işlemi, günümüzde de sıkça uygulanan işlemlerden biridir. Farklı birçok malzeme ile üretilen tütsüler piyasada çokça bulunsa da, özellikle bitkiler ile yapılan doğal tütsüler en çok tercih edilen tütsüler arasında yer almaktadır. Adaçayı tütsüsü de yaygın olarak kullanılan doğal bitki tütsülerinden biridir. Adaçayı tütsüsü, ortamdaki kötü enerjiyi uzaklaştırma, sinirleri yatıştırma, stres ve kötü düşüncelerden arınma, havadaki mikropları öldürme, nazara karşı koruma, bolluk ve bereket getirme ve böcek ve sinekleri ortamdan kovmaya yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

  • Adaçayı üzerindeki ipler çıkarılmadan bitkinin uç kısmı çakmak veya kibrit yardımıyla yakılır.
  • Adaçayının yanan uç kısmına üflenir ve ateş söndürülür.
  • Ateş söndükten sonra duman tütmeye başlayacaktır.
  • Yanan adaçayı, toprak, cam veya ısıya dayanıklı bir malzemeden yapılmış kaseye konur.
  • İsteğe bağlı olarak adaçayı evin bir köşesine yerleştirilebilir veya tüm evde gezdirilerek tütsü dumanının yayılması sağlanabilir.

Uyarılar!

  • Adaçayı tütsüsünün kokusu ağır olduğundan pencereleri açarak evin havalandırılması gerekir.
Ürünlerin Detaylı Bilgileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...