600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
700 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 700 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 700 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 700 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Sandal Ağacı Tütsüsü / M. 18-29 gr.

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Sandal ağacı Santalaceae familyasına ait olan tropik bir ağaç türüdür. Hoş bir kokuya sahiptir ve tıbbi alanda birçok faydası olması sebebiyle çok eski zamanlardan bu yana tercih edilmektedir. Sandal ağacı herkesin hoşuna gidecek yumuşak, sıcak ve odunsu bir kokuya sahiptir. Kendine özgü olan kokusu, soluyan kişileri kısa sürede etkisi altına alır, sakinleştirir, gevşetir ve rahatlatır. Yatıştırıcı özellikleri ile öne çıkan sandal ağacı tütsüsü kişinin kendisini pozitif hissetmesini sağlar ve genellikle kötü kokuları bastırma, bio enerji, çakra açma, meditasyon ve yoga gibi uygulamalarda kullanılır. 

Nasıl Kullanılır?

  • Sandal ağacı tütsüsü 45 derecelik bir açıyla baş aşağı tutulur ve uç kısmı çakmak veya kibrit ile yakılır.
  • Ucundaki alev üfleyerek söndürülür ve ateşe dayanıklı bir kaba, çubuğun uç kısmı aşağıya bakacak şekilde yerleştirilir. Kase formunda derin bir kap kullanmanız önerilir.
  • Sandal ağacından çıkan dumanı isterseniz gezerek, isterseniz sabit bir yere koyarak bulunduğunuz ortama yayılmasını sağlayabilirsiniz.

Uyarılar

  • Sandal ağacı tütsüsünün etkili olması ve özelliklerini kaybetmemesi için serin ve loş bir ortamda saklanması gerekir.
  • Islak, nemli ya da doğrudan güneş ışığı alan yerlerde saklanması faydalı özelliklerinin kaybolmasına sebep olabilir.
  • Yumuşak bir kokuya sahip olan sandal ağacı herkes tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Ancak kokulara karşı hassasiyeti olan kişilerin sağlık açısından tütsüyü kullanmamaları tavsiye edilir.
Ürünlerin Detaylı Bilgileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...