600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Çok Yorgunum Kadim Yoldaş Çayı / 50 gr.

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Günün yorgunluğunu atmak kadim bir yolculuğa çıkmak için çok yorgunum kadim yoldaş çayını kullanabilirsiniz. Özel harmanlanmış çayımız, günün yorgunluğunu atmanıza ve kendinizi taze ve canlı hissetmenize yardımcı olacaktır.
İçindekiler
Ebegümeci (Malva vulgaris),Limon otu (Aloysia Triphylla),Mavi kelebek çiçeği (Clitoria Ternatea),Melisa (Aloysia triphylla),Pasiflora (Passiflora incarmata),Portakal kabuğu (Citrus sinensis),Stevya (Stevia rebaudiana),Tarçın kabuğu (Cinnamomum sp.),Yeşil çay (Cameillia sinensis),Zencefil kökü (Zingiber officinale),
Ebegümeci: Solunum sistemi ile ilgili rahatsızlıklarda etkilidir. Özellikle balgamlı öksürük, bronşit gibi hastalıkların tedavisinde takviye olarak kullanılır, ateşi düşürmeye yardımcı olur.
Limon otu: Kan dolaşımının sağlıklı şekilde işlemesine destek olur. Sinir sistemini korur, stres ve kaygıya iyi gelir. Strese bağlı uykusuzluk problemlerini ve baş ağrılarını engeller.
Mavi kelebek çiçeği: Sakinleştirici, yatıştırıcı, stres azaltıcı ve hafıza güçlendirici bir bitki olarak kabul edilir. Çayı yapıldığında suyun rengini maviye, mora veya pembeye dönüştürür ve hoş bir görüntü oluşturur. Kasları gevşetir ve yatmadan önce içilebilen çaylardan biridir.
Melisa: Sarı kantaron gibi rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkiler gösterir. Strese çok iyi gelir. Ayrıca mide bulantısının ve sindirim sistemi spazmlarının önlenmesini sağlar.
Passiflora: Passiflora içeren çayların genel özellikleri arasında kan basıncının dengelenmesi, uykunun düzenlenmesi gibi faydalı birtakım etkiler bulunur. Bu tarz çaylar stresi ve ağrıyı azaltmaya kaygıyı gidermeye ve anksiyete semptomlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
Portakal kabuğu: Kalp ve damar sağlığı için oldukça faydalıdır. Yüksek tansiyon, kalp krizi ve inme riskini azaltır. Mide yanmasını geçirir, mide asidini azaltır. Sindirimsel pH seviyesini dengeler.
Stevia: Bilinen diğer adıyla şeker otu bitkisi diyabet, hipertansiyon ve obezite tedavisi için yaygın olarak tüketilen bitkilerden biridir. Ayrıca sigarayı bırakmak için de kullanılır ve doğal bir tatlandırıcıdır.
Tarçın kabuğu: Kan dolaşımını hızlandırır, sindirim sistemini düzenler, mide şişkinliğini giderir, mide bulantısı ve kusmayı önler, kolesterolü dengeler, bağışıklığı ve hafızayı güçlendirir.
Yeşil çay: Bağışıklığı güçlendirir, hastalıklara karşı korur. Genellikle zayıflamak için tercih edilen yeşil çay toksinlerin vücuttan atılmasına ve metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur.
Zencefil kökü: Hazımsızlığa ve mide şişkinliğine iyi gelir. Mide ağrısı ve mide bulantısını geçirir. Aynı zamanda mide ve bağırsaklardaki gazı söktürür. Diareyi (ishal) önler ve bağırsak bozukluklarını giderir.

İlaçsız Market'te satılan bitkiler, mevsiminde toplanır ve en sağlıklı şekilde kurutularak ürünün tazeliğini koruması sağlanır.
Nasıl Kullanılır?
  • 250 ml su kaynatılır ve kaynama işleminden sonra su 1 dakika dinlendirilir.
  • Dinlendirilen su içerisine 1 tatlı kaşığı çok yorgunum kadim yoldaş çayı atılır ve ağzı kapalı şekilde 6-8 dakika demlenir.
  • Demleme işlemi sonrası sıcak tüketilmelidir.
Uyarılar!
  • Çok yorgunum kadim yoldaş çayının zararlı herhangi bir etkisi yoktur. Ancak kimyasal ilaçlarla birlikte kullanımı tehlikeli olabilir.
  • Düzenli ilaç kullanan ya da bitkiler ile kür uygulayan kişiler Çok yorgunum kadim yoldaş tüketmeden önce uzman bir doktordan yardım almalıdır.
  • Hamile ya da emziren kişiler çok fazla bitki çayı tüketmemeli, doktorlarına danışarak kullanmalıdır.
*İlgili yasa ve yönetmelikler, hastalık adı veya endikasyon belirterek satış ve tanıtıma izin vermemektedir.
 
Ürünlerin Detaylı Bilgileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...