600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Taze Nefes Çayı / 50 gr.

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Akdeniz ikliminin gözde bitkilerinden olan İngiliz nanesi, limon ve okaliptüs yaprağı içeren fresh çayının her yudumunda ferahlığı hissedeceksiniz.
 
İçindekiler
İngiliz nanesi (Mentha piperita),limon kabuğu (Citrus limonum),zencefil (Zingiber officinale),karabiber (Piper nigrum),kişniş (Coriandrum sativum),rezene tohumu (Foeniculum vulgare),okaliptüs yaprağı (Eucalyptus globulus),mürver meyvesi (Sambucus nigra),ingiliz nane yağı (Mentha piperita)
 
İngiliz nanesi: Tazelik, ferahlık ve canlılık verir. Konsantrasyon problemlerini gidermeye yardımcı olur. Kas kasılmaları, gaz ve kabızlık semptomlarını giderir. Bakteri ve virüslere karşı koruma sağlar, iltihap önleyici etkilere sahiptir. Kanı temizler, hücreleri yeniler, kan dolaşımını artırır, ateş düşürür ve terlemeye yardımcı olarak hastalıkların vücuttan atılmasını sağlar.

Limon kabuğu: Metabolizmanın hızlı ve düzenli çalışmasına yardımcı olarak vücudun bu süreçte toksinlerden arındırılmasını sağlar.

Zencefil: Hazımsızlığa ve mide şişkinliğine iyi gelir. Mide ağrısı ve mide bulantısını geçirir. Aynı zamanda mide ve bağırsaklardaki gazı söktürür. Diareyi (ishal) önler ve bağırsak bozukluklarını giderir.

Karabiber: Sindirimin hızlanmasını sağlar, mide ve bağırsak sorunlarında etkilidir. Bakteri enfeksiyonlarına iyi gelir, yara iyileşmesini hızlandırır. Sindirim sisteminde oluşabilecek sorunları engeller.

Kişniş: Görme yetisini güçlendirir ve ağız içi yaraların iyileştirilmesini sağlar. Kalp hastalıklarını önler ve stresle mücadele etmeye yardımcı olur. Kemik sağlığını korur, cilt hücrelerini yeniler ve cildin güzelleşmesini sağlar.

Rezene çayı: Toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar, tansiyonu dengeler ve göz sağlığına iyi gelir. Akne ve sivilce problemlerini önler, tokluk hissini artırır ve zayıflamaya yardımcı olur. gastrit ve ülseri önlerken aynı zamanda oluşan kramp ve sancıları da iyileştirir.

Okaliptüs yaprağı: İshali önler, mikropları öldürür, boğaz iltihabını ve soğuk algınlığını önler. Kan şekerini düzenler ve balgam söktürücü özelliklere sahiptir.

Mürver: İdrar söktürücü özelliklere sahiptir. Terlemeye yardımcı olarak grip, üşütme, nezle ve soğuk algınlığı gibi hastalıkların hızla iyileşmesini sağlar. Toksinleri vücuttan atar ve balgam söktürmeye yardımcı olur. Üst solunum yolları enfeksiyonunun tedavisine yardımcı olur ve göğsü yumuşatır.

İngiliz nanesi yağı: Isıtıcı özelliklere sahip bir yağdır ve ferahlatıcı, canlandırıcı etkilere sahiptir. Algıları açar, konsantrasyonu artırır, kanı temizler ve tazelik verir.
 
İlaçsız Market'te satılan bitkiler, mevsiminde toplanır ve en sağlıklı şekilde kurutularak ürünün tazeliğini koruması sağlanır. 

Nasıl Kullanılır?

  • 250 ml su kaynatılır ve kaynama işleminden sonra su 1 dakika dinlendirilir.
  • Dinlendirilen su içerisine 1 tatlı kaşığı fresh çayı atılır ve ağzı kapalı şekilde 6-8 dakika demlenir.
  • Demleme işlemi sonrası sıcak tüketilmelidir.

Uyarılar!

  • Fresh çayının zararlı herhangi bir etkisi yoktur. Ancak kimyasal ilaçlarla birlikte kullanımı tehlikeli olabilir.
  • Düzenli ilaç kullanan ya da bitkiler ile kür uygulayan kişiler fresh çayı tüketmeden önce uzman bir doktordan yardım almalıdır.
  • Hamile ya da emziren kişiler çok fazla bitki çayı tüketmemeli, doktorlarına danışarak kullanmalıdır.

*İlgili yasa ve yönetmelikler, hastalık adı veya endikasyon belirterek satış ve tanıtıma izin vermemektedir.

Ürünlerin Detaylı Bilgileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...