600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Kolesterol & Damar Çayı / 50 gr.

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Kolesterol sebebiyle ortaya çıkan damar tıkanıklığına iyi gelen yüzyıllardır tüm reçetelerde kolesterol düşürmeye ve damarları açmaya yardımcı olarak kullanılan bitki ve baharat karışımlarından özel formül edilerek harmanlanmıştır.
 
İçindekiler
Alıç meyvesi, Alıç yaprağı, Böğürtlen yaprağı, Ceviz kabuğu, Civanperçemi, Elma kurusu, Havuç kurusu, Karahindiba, Kişniş, Kuşburnu, Nane, Siyah üzüm çekirdeği, Tarçın, Zencefil
 
Ne İşe Yarar?
 
Alıç meyvesi: Alıç doğal bir idrar söktürücüdür. Damarları genişletir ve kalp atışlarını düzenler. Beyne giden damarlardaki kan akışının düzenlenmesine de yardımcı olur.
 
Alıç yaprağı: Yüksek antioksidan içeriğine sahiptir ve kalp damar sağlığının korunmasına katkıda bulunur. Üst solunum yolları hastalıklarının tedavi edilmesine de yardımcı olur.
 
Böğürtlen yaprağı: Bademciklerde, ağız, dil ve diş etlerinde meydana gelen iltihabı önlemeye yardımcı olur. İdrar söktürücü etkilere sahiptir ve vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Yüksek tansiyonu düşürerek kalp hastalıkları riskini azaltır.
 
Ceviz kabuğu: Ceviz kabuğu kalp sağlığını korumaya, stresi azaltmaya ve bağışıklığı güçlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca zayıflamaya yardımcı olur ve bağırsakları da temizler.
 
Civanperçemi: Mide yanması, ülser ve gastrit gibi problemlere karşı mideyi korur. Yüksek potasyum içeriğine sahip olması sebebiyle kansızlığa karşı oldukça etkilidir. Kanın temizlenmesine ve kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.
 
Elma kurusu: Kabızlığa ve hazımsızlığa iyi gelen elma kurusu zayıflamaya da yardımcı olur. Düzenli olarak tüketildiğinde, yüksek antioksidan içeriği sayesinde bağışıklık sistemini destekler ve vücudu koruyucu etkiler gösterir.

Havuç kurusu: İçeriğinde bulunan beta-karoten sayesinde vücudun A vitamini ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Göz sağlığı için birebirdir. Kalp krizi riskini azaltır ve kalp krizine bağlı felç riskini en aza indirir.

Karahindiba: Kas ve kemik gelişimini destekler ve sindirimi düzenlemeye yardımcı olur. Tansiyonu dengeler, kansızlığa iyi gelir ve kan şekerini düzenler. Ayrıca cilt hastalıklarına da iyi geldiği bilinir.

Kişniş: Görme yetisini güçlendirir ve ağız içi yaraların iyileştirilmesini sağlar. Kalp hastalıklarını önler ve stresle mücadele etmeye yardımcı olur. Kemik sağlığını korur, cilt hücrelerini yeniler ve cildin güzelleşmesini sağlar.

Kuşburnu: Kalp ve damar hastalıklarına iyi gelir, kan şekerini düzenler, ağrı ve iltihap tedavisine yardımcı olur. Cildi güzelleştirir ve bağışıklık sistemini korur.

Nane: Sindirimi rahatlatır, kilo vermeye yardımcı olur, mide bulantısını giderir, yorgunluk ve baş ağrısına iyi gelir.

Siyah üzüm çekirdeği: Kan şekerini düzenler, kalp sağlığını korur ve beyin fonksiyonlarının düzenlenmesine yardımcı olur. Yağ yakmaya ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur.

Tarçın: Kan dolaşımını hızlandırır, sindirim sistemini düzenler, mide şişkinliğini giderir, mide bulantısı ve kusmayı önler, kolesterolü dengeler, bağışıklığı ve hafızayı güçlendirir.

Zencefil: Hazımsızlığa iyi gelir ve ağrıları giderir. Kan şekerinin düzenlenmesine yardımcı olur ve kolesterol düşürücü etkilere sahiptir.
 
İlaçsız Market'te satılan bitkiler, mevsiminde toplanır ve en sağlıklı şekilde kurutularak ürünün tazeliğini koruması sağlanır.

Nasıl Kullanılır?

  • 250 ml su kaynatılır ve kaynama işleminden sonra su 1 dakika dinlendirilir.
  • Dinlendirilen su içerisine 1 tatlı kaşığı kolesterol çayı atılır ve ağzı kapalı şekilde 6-8 dakika demlenir.
  • Demleme işlemi sonrası sıcak tüketilmelidir.

Uyarılar!

  • Kolesterol & Damar çayının zararlı herhangi bir etkisi yoktur. Ancak kimyasal ilaçlarla birlikte kullanımı tehlikeli olabilir.
  • Düzenli ilaç kullanan ya da bitkiler ile kür uygulayan kişiler kolesterol çayı tüketmeden önce uzman bir doktordan yardım almalıdır.
  • Hamile ya da emziren kişiler çok fazla bitki çayı tüketmemeli, doktorlarına danışarak kullanmalıdır.

*İlgili yasa ve yönetmelikler, hastalık adı veya endikasyon belirterek satış ve tanıtıma izin vermemektedir.

Ürünlerin Detaylı Bilgileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...