600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Vitaminli Atom Çay / 50 gr.

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Zengin ve birbirine uyumlu bitkileri bir araya toplayıp özenle formülüze ettiğimiz vitaminli atom çayımız, yumuşak içimi ve lezzetini atomlarınıza kadar hissedeceksiniz.
 
İçindekiler
Adaçayı (Salvia officinalis),altın otu (Helichrysum Arenarium),dilim portakal (Citrus sinensis),hatmi çiçeği (Althaea officinalis),hibiskus (Hibiscus sabdariffa),ıhlamur çiçeği (Tilia sp.),kakule (Eletteria cardamomum),karanfil (Syzygium aromaticum),Kuşburnu (Rosa canina),nane (Mentha piperita),okaliptüs yaprağı (Eucalyptus globulus),portakal kabuğu (Citrus sinensis),tarçın kabuğu (Cinnamomum sp.),zencefil kökü (Zingiber officinale),zerdeçal kökü (Curcuma longa)
 
Adaçayı: Depresyonu ve stresi azaltır, zararlı toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur, beyin fonksiyonlarını geliştirir ve ağız ve diş eti hastalıklarına iyi gelir.

Altın otu çayı: Safra, pankreas ve mide öz suyunu artırıcı özelliklere sahiptir. hazımsızlık problemi yaşayan kişiler için birebirdir. Düzenli olarak tüketildiğinde romatizma ve kireçlenme gibi problemlerin giderilmesini sağlar.

Dilim portakal: C vitamini bakımından zengin olan portakal, kış hastalıklarına karşı korunmaya yardımcı olur. Güçlü antioksidan özelliklere sahiptir ve bağışıklık sistemini düzenlerken, sindirim sisteminin de düzenli çalışmasına yardımcı olur. Ayrıca kansızlığı önler ve vücuttaki demir emilimini artırır.

Hatmi çiçeği: Kronik öksürüğü keser, mide rahatsızlıklarını giderir, hazımsızlık, gaz sancısı gibi sindirim sistemi problemlerini önlemeye yardımcı olur. Doğal ağrı kesici görevi görür.

Hibiskus: İştah azaltıcı, metabolizma hızlandırıcı ve yağ yakıcı özelliklere sahip olduğu için sıklıkla tüketilen çaylardandır. Vücuttaki kolesterol seviyesini düşürür ve iyi kolesterolü dengeler. Kolesterol dengede olduğunda da kalp ve damar hastalıklarının oluşma riski azalır.

Ihlamur çiçeği: Öksürüğe neden olan bakterilerin vücuttan atılmasına yardımcı olurken, hastalık sebebiyle solunum yollarında oluşan tahrişin de giderilmesini sağlar. Balgam söktürücü özellikleri ile bilinen ıhlamur, viral veya bakteriyel boğaz enfeksiyonları, yüksek ateş şikayetleri, kronik hastalıklar, cilt ve saç hastalıkları gibi pek çok hastalığın tedavisine yardımcı olur.

Kakule: Kakule antioksidan bakımından zengindir ve kan basıncını düşürür. Kansere karşı koruyan faydalı baharatlar arasında yer alır ve kronik hastalıklara karşı korumaya yardımcı olur. Sindirim sorunlarını giderir ve ağız kokusunu tedavi eder. Antibakteriyel etkileri sayesinde enfeksiyon ve iltihabi hastalıkların tedavisinde fayda sağlar.

Karanfil: Antiseptik ve antibakteriyel özelliklere sahiptir. Mantar üremesini azaltır ve ağrı kesici etkilere sahiptir. Ağız kokusunu giderir, diş eti ve diş ağrılarına iyi gelir.

Kuşburnu: Kalp ve damar hastalıklarına iyi gelir, kan şekerini düzenler, ağrı ve iltihap tedavisine yardımcı olur. Cildi güzelleştirir ve bağışıklık sistemini korur.

Nane: Mideyi korumaya yardımcı olur ve doğal ağrı kesici özelliklere sahiptir. Regl semptomlarını hafifletir, stresi ve ruh hali dengesizliklerini önler. Cildi besler ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

Okaliptüs yaprağı: İshali önler, mikropları öldürür, boğaz iltihabını ve soğuk algınlığını önler. Kan şekerini düzenler ve balgam söktürücü özelliklere sahiptir.

Portakal kabuğu: Kalp ve damar sağlığı için oldukça faydalıdır. Yüksek tansiyon, kalp krizi ve inme riskini azaltır. Mide yanmasını geçirir, mide asidini azaltır. Sindirimsel pH seviyesini dengeler. Portakal kabuğu cilt sağlığını korur, dişleri beyazlatır ve hücre yenilenmesini sağlar. Ayrıca metabolizmayı hızlandırır ve bağırsakları aktif şekilde çalıştırmaya yardımcı olur.  Kötü kolesterolü düşürür ve vücuttan mikrop ve bakterileri temizler.

Tarçın kabuğu: Kan dolaşımını hızlandırır, sindirim sistemini düzenler, mide şişkinliğini giderir, mide bulantısı ve kusmayı önler, kolesterolü dengeler, bağışıklığı ve hafızayı güçlendirir.

Zencefil kökü: Hazımsızlığa ve mide şişkinliğine iyi gelir. Mide ağrısı ve mide bulantısını geçirir. Aynı zamanda mide ve bağırsaklardaki gazı söktürür. Diareyi (ishal) önler ve bağırsak bozukluklarını giderir.

Zerdeçal kökü: İltihap gidericidir. Sindirim sistemini korur, bağırsaklara iyi gelir. Depresyonun etkilerini ve Alzheimer riskini azaltır.
 
İlaçsız Market'te satılan bitkiler, mevsiminde toplanır ve en sağlıklı şekilde kurutularak ürünün tazeliğini koruması sağlanır. 

Nasıl Kullanılır?

  • 250 ml su kaynatılır ve kaynama işleminden sonra su 1 dakika dinlendirilir.
  • Dinlendirilen su içerisine 1 tatlı kaşığı canım vitaminim çayı atılır ve ağzı kapalı şekilde 6-8 dakika demlenir.
  • Demleme işlemi sonrası sıcak tüketilmelidir.

Uyarılar!

  • Vitaminli atom çayının zararlı herhangi bir etkisi yoktur. Ancak kimyasal ilaçlarla birlikte kullanımı tehlikeli olabilir.
  • Düzenli ilaç kullanan ya da bitkiler ile kür uygulayan kişiler vitaminli atom çayı tüketmeden önce uzman bir doktordan yardım almalıdır.
  • Hamile ya da emziren kişiler çok fazla bitki çayı tüketmemeli, doktorlarına danışarak kullanmalıdır.

*İlgili yasa ve yönetmelikler, hastalık adı veya endikasyon belirterek satış ve tanıtıma izin vermemektedir.

Ürünlerin Detaylı Bilgileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...