600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Vitamin D3+K2 Shine (Vegan) 20 ml

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
D3 vitamini, kalsiyumun ve fosforun normal emilimine/kullanımına, normal kan kalsiyum düzeyine, normal kemiklerin, kas fonksiyonunun ve dişlerin korunmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.
K vitamini, normal kan pıhtılaşmasına, normal kemiklerin korunmasına katkı sağlamaktadır.

İlaçsız Market D3-K2 Shine Nedir?

D3: Shine formudur. D3’ün en etkili tek vegan formudur. İnsan vücudunun kendi üretmiş oldugu D3’e en yakın form olduğu için emilimi çok yüksektir.
K2: Mk7 ve Mk4 formunun %50-%50 mix karışımı olup vegandır.
Zeytinyağı: Sızma 01-03 asit, 500+ Polifenol

Diğer tüm D3 vitaminleri koyun yününden elde edilir. İlaçsız Market D3-K2 Shine formu Likenlerden elde edilir. D3'ün en doğal halidir.
Tescilli bir üründür.
D vitamininin kaynağı likenlerdir. Alg ve mantarın simbiyotik birlikteliğinden oluşan küçük, benzersiz bir bitki türüdür. Dağ yamaçlarında, kayalarda ve ağaçlarda bol miktarda bulunur ve bu doğal D3 vitamini kaynağıdır.
Likenlerden elde edilen D3:
Likenler, mantar ve alglerin simbiyotik bir birlikteliğiyle oluşan canlılardır. D3 vitamini, likenlerin güneş ışığıyla etkileşimi sonucu üretilir.
Koyun yününden elde edilen D3:
Koyun yünü, D3 vitamini öncüsü olan 7-dehidrokolestrol içerir. Bu öncülük, koyunların güneş ışığına maruz kalmasıyla D3 vitaminine dönüştürülür.
 

İlaçsız Market D3-K2 Shine D3 vitamini konsantrasyonu:

Likenlerden elde edilen D3: Likenler, koyun yününden daha yüksek konsantrasyonda D3 vitamini içerir. 1 gram likenden 1000 IU'ya kadar D3 vitamini elde edilebilir.

Koyun yününden elde edilen D3: Koyun yünü, likenlere kıyasla daha düşük konsantrasyonda D3 vitamini içerir. 1 gram koyun yününden 100 IU'ya kadar D3 vitamini elde edilebilir.
 

Nasıl Kullanılır?

Günde bir defa 1 damla, tercihen yağlı bir besinle alınması önerilir.
Sağlık otoriteleri 10 kiloya 1 damla olacak şekilde tavsiye etmektedirler. Yani 70 kg olan bir insan 7 damla alarak günlük ihtiyacını karşılamış oluyor.
11 yaş ve üzeri bireylerin kullanımına uygundur.
 

İlaçsız Market D3-K2 Shine İçindekiler:

Zeytinyağı, Menaquinon 7 (Vitamin K2) karışımı (Zeytinyağı ve Menaquinon 7),Kolekalsiferol, Antioksidan (Tokoferolce zengin ekstrakt)

Etken Madde:
D3 vitamini: 1 damla 1.000 IU µg
K2 vitamini: 1 damla 200 mcg

Saklama Koşulları:
25°C’nin altında serin ve kuru yerde muhafaza ediniz
Benzer Ürünler
Ürünlerin Detaylı Bilgileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...