600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Zinzino Zinobiotic - 1 Adet

 • (1)
 • Ürün Kodu: TK-ZNZNZNBIOTICX1
 • Marka: Zinzino
 • Kategori: Takviyeler
 • Stok: 1
 • 1.399,90 TL
  ÜCRETSİZ KARGO
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

ZinzinoBiotic+ Ne İşe Yarar?

ZinoBiotic+ 8 doğal diyet lifinden oluşan özel bir karışımdır.1 Bu lifler kolonda (kalın bağırsak) metabolize edilir ve burada sağlıklı bakterilerin büyümesini destekler. ZinoBiotic+ yemeklerden sonra kan şekerinin yükselmesini azaltmaya2 ve iyi kolesterol seviyelerini korumaya3 yardımcı olur. Lifler birçok sağlıklı bağırsak fonksiyonunu destekler. 4

ZinzinoBiotic+ Faydaları

 • Diyet lif karışımı1
 • Yemeklerden sonra kan şekerinin yükselmesinde azalma2
 • Bağırsak sağlığı
 • Dengeli kolesterol3
 • Sağlıklı bağırsak fonksiyonları4
 • Dengeli mikrobiyom

ZinzinoBiotic+ İçinde Neler Var?

 • Mısır, yeşil muz ve patatesten elde edilen dirençli nişasta
 • Yulaftan elde edilen beta glukanlar
 • Hindiba kökünden elde edilen insülin ve FOS
 • Syllium kabuğu
 • Hint guar fasulyesinden elde edilen guar sakızı lifi
İçeriği: 180 gr

ZinzinoBiotic+ Nasıl Kullanılır?

Önerılen günlük dozaj:
12 g tozu (2 kaşık / 1 poşet) 200 ml su ile çalkalama şişesinde karıştırın veya meyveli smoothie içeceği gibi tercih ettiğiniz bir içime hazır ürünle karıştırın.
Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın.
Gıda takviyeleri dengeli ve zengin bir beslenmenin yerine geçmez.
SU:
Diyet lifleri tükettiğinizde ekstra sıvı tüketmeniz şiddetle tavsiye edilir.
Su, kabızlık gibi sindirim sorunlarını önler.
İÇİNDEKİLER:
Mısırdan elde edilen dirençli nişasta*, yulaftan elde edilen glutensiz betaglukanlar*, inulin, fruktooligosakkaritler (FOS),patatesten elde edilen dirençli nişasta, psilyum kabuğu, guar fasulyesinden elde edilen kısmen hidrolize guar sakızı, yeşil muzdan elde edilen dirençli nişasta.
*AB menşelidir.
ZINZINO DİYET LİF KARIŞIMI:
Dirençli nişasta karışımı (mısır, patates, yeşil muz),yulaf beta glukanları, inulin, fruktooligosakkaritler, psyllium kabuğu ve guar sakızı lifleri.
DOĞAL:
ZinoBiotic+ sadece doğal içeriklerden üretilmiştir ve hiçbir yardımcı madde içermez.
SAKLAMA:
Kuru ve serin bir yerde kapalı olarak, küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.
GDO İÇERMEZ:
Ürünlerimiz GDO içermez (yani genetiği değiştirilmiş organizmalar içermez).Ürünlerimiz GDO içermez (yani genetiği değiştirilmiş organizmalar içermez).
DİYET LİFLERİ:
Piyasadaki diğer lif ürünleri genellikle sadece bir veya iki çeşit diyet lifi içerir, bu da günlük lif ihtiyacınız için yeterli değildir. ZinoBiotic+ yüksek miktarda sekiz diyet lifi içerir. Bu yaklaşım tüm kolon için fayda sağlar. Dirençli nişasta, inulin, yulaftan elde edilen beta glukanlar, fruktooligosakkaritler (FOS) ve psilyum kabuğu kolonda fermente edilir ve çeşitli bağırsak fonksiyonlarını destekler, örneğin dirençli nişasta yemeklerden sonra normalde kan şekerinin yükselmesinin azaltılmasına katkıda bulunur.
 
Nutritional value in 2 scoops / 1 sachet:    12 gr    
Resistant starch blend*     4,9 g
Beta glucans from oats*     1,0 g
Inulin     1,8 g
Fructooligosaccharides    0,2 g
Psyllium husk    0,5 g
Guar gum    0,24 g
  

BAĞIRSAK SAĞLIĞI:
ZinoBiotic+ içinde bulunan lifler kolon boyunca iyi bakterilerin büyümesini teşvik eder. İnsan kolonunda 100 trilyondan fazla bakteri vardır ve bazıları sağlığımız için iyiyken, diğerlerinin varlığı daha az arzu edilir.
İyi bakteriler diyet liflerini yakıt olarak kullanarak daha az istenmeyen bakterilerden daha fazla büyümelerini ve istenmeyen bakterilerin yerini almalarını sağlar. İyi bakteriler, bağışıklık sistemimizi eğitmek gibi birçok önemli bedensel fonksiyona katkıda bulunur. Ayrıca daha iyi bir ruh hali, dayanıklılık ve genel olarak sağlıkla da bağlantılıdırlar. Sağlıklı bir bağırsak, sağlıklı bir vücut için gereklidir. Lifler ayrıca midede dolgunluk hissine katkıda bulunur (iştah kontrolüne yardımcı olabilir),aynı zamanda da şişkinliği azaltır. Lifler bakteri popülasyonunu iyileştirmeye başlarken kısa bir alışma dönemi olabilir, ancak bu daha sağlıklı bir duruma giden yolda küçük ve geçici bir adımdır.
NORMAL KOLESTEROL SEVİYELERİ:
Sekiz liften biri yulaftan elde edilen betaglukanlardır. Bunların normal kan kolesterolünün korunmasında bir işlevi vardır.
GLUTENSİZ:
ZinoBiotic+ glüten ve diğer tahıllardan kaynaklanan kontaminasyon içermeyen yulaftan elde edilen özel beta glukanlar içerir.
DİĞER İÇERİKLER:
ZinoBiotic+ sadece aktif bileşenler içerir. Ürün içerisinde hiçbir yardımcı madde bulunmamaktadır.
ZINOBIOTIC+ SAĞLIK BEYANLARI (AB)

 1. Bir gıdanın lif oranının yüksek olduğu iddiası ve tüketici için aynı anlama gelmesi muhtemel herhangi bir iddia, yalnızca ürünün 100 g'da en az 6 g lif veya 100 kcal'de en az 3 g lif içerdiği durumlarda yapılabilir.
 2. Bir öğünde sindirilebilir nişastaların dirençli nişasta ile değiştirilmesi, o öğünden sonra kan glikoz artışının azalmasına katkıda bulunur. Bu iddia sadece sindirilebilir nişastanın dirençli nişasta ile değiştirildiği ve böylece dirençli nişastanın nihai içeriğinin toplam nişastanın en az %14'ü olduğu gıdalar için kullanılabilir.
 3. Beta glukanlar normal kan kolesterol seviyelerinin korunmasına katkıda bulunur. Bu iddia, sadece yulaf, yulaf kepeği, arpa, arpa kepeği veya bu kaynakların karışımlarından elde edilen beta glukanları miktar olarak belirlenmiş porsiyon başına en az 1 g içeren gıdalar için kullanılabilir. İddianın geçerli olabilmesi için, tüketiciye faydalı etkinin yulaf, yulaf kepeği, arpa, arpa kepeği veya bu beta glukanların karışımlarından elde edilen beta glukanların günlük 3 g alımı ile elde edildiği bilgisi verilmelidir.
 4. Yulaf tanesi lifi dışkı hacminin artmasına katkıda bulunur. Bu iddia sadece 1924/2006 sayılı Tüzük (EC) Ekinde listelenen YÜKSEK LİF iddiasında belirtilen lif oranı yüksek gıdalar için kullanılabilir.

Belgeler

Ürünlerin Detaylı Bilgileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...