600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Zeolit Faydaları, Kullanımı ve Yan Etkileri

Tarih: 01.02.2024 23:50
Zeolit Faydaları, Kullanımı ve Yan Etkileri
İlaçsız Market Zeolit, 3X Micronized (TMA ve MHA teknolojileri ile) en düşük tanecik boyutuna (1 mikron) sahip gıda takviyesidir.

Zeolit Nedir?

Zeolit, volkanik lavlar ile deniz suyunun birleşmesinden oluşmuş bir kayaçtır. Kafesli bir yapısı vardır. Bu yapı vücuttan kimyasalların, ağır metallerin, virüs, bakteri, radyasyon gibi zararlı maddelerin uzaklaştırılmasında eşsiz bir destek sunar.

Zeolit Nasıl Kullanılır?

İlaçsız Market Zeolit günde 3 defa, (2 gr, (1 şase, 1 ölçü kaşığı)) kullanılır. Yemeklerden yarım saat önce veya 1 saat sonra bir bardak su ile karıştırılarak tüketilmelidir.

Tüm Zeolitler Aynı mıdır?

Piyasada satılan çoğu zeolit içimek için uygun değildir. Küçük boyutlu ve ısı ile aktifleştirilmiş zeolitler hem sağlıklı hem de aktiftir. Bu nedenle mikronize, ısı ile aktifleştirilmiş zeolitler oral kullanım için tercih edilmelidir. İlaçsız Market Zeolit, TMA (Tribo-Mechanical Activated) teknolojisi ile 1 mikrona kadar düşürdüğümüz zeolit taneciklerini, Micronize Head Activated (MHA) teknolojisi ile ısı ile tekrar aktifleştiriyoruz. Piyasadaki muadillerine göre farkımız, 2 sefer aktifleştirilmiş olması ve en düşük mikronlu ürün olmasıdır.

Zeolit’i Kimler Kullanılabilir?

İlaçsız Market Zeolit tüm yaş grupları için uygundur. Doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

İlaçsız Market Zeolit Nasıl Üretilir?

İlaçsız Market Zeolit, FDA izinli işletmeden, TKB, Gıda Takviyesi Ruhsatlı olarak üretilmektedir.

İlaçsız Market Zeolit'in Başlıca Kullanım Alanları

  • Toksinlerin Temizlenmesi: İlaçsız Market Zeolit'in en yaygın kullanım nedenlerinden biri, vücuttaki toksinleri temizlemeye yardımcı olmasıdır. Zeolit, gözenekli bir yapıya sahip olduğu ve katyon tutucu özelliğinden dolayı, toksinleri ve ağır metalleri tutarak, vücuttan atılmasına yardımcı olur.
  • Bağışıklık Sistemi Desteği: İlaçsız Market Zeolit bağışıklık sistemini destekler. Zeolitin antioksidan özelliklere sahip olması ve serbest radikallerle savaşarak bağışıklık sistemini güçlendirmeye destek verir. Zeolitin, kristal yüzeyi negatif yüklüdür, bu da onu hücre koruma enzimlerini - süperoksit dismutasyonu ve glutatyon - uyarmaya yardımcı olan zengin bir elektron donörü yapar.
  • Sindirim Sağlığı: İlaçsız Market Zeolit'in insanlarda sindirim sağlığını destekler. Zeolit, bağırsaklarda zararlı maddeleri bağlayarak ve emerek sindirim sürecine yardımcı olur.
  • Karaciğer Temizliği: İlaçsız Market Zeolit, transaminazların seviyesini etkili bir şekilde azaltır, karaciğer hücre zarını korur ve stabilize eder. Sonuç olarak İlaçsız Market Zeolit karaciğer temizliğini uyarır.
  • pH Dengesi: İlaçsız Market Zeolit vücudun asit-baz dengesini (pH) düzenler, kalın ve ince bağırsakta metobolizmayı düzenler ve anaerobik fermantasyon süreçlerini etkilemek suretiyle şişkinliği azaltır.
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...