600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Zinzino Omega-3 BalanceOil+: Omega-3, D Vitamini ve Polifenollerin Güçlü İttifakı

Tarih: 10.09.2023 14:56
Zinzino Omega-3 BalanceOil+: Omega-3, D Vitamini ve Polifenollerin Güçlü İttifakı
Zinzino Omega-3 BalanceOil+, doğal bir balık yağı ve zeytinyağı karışımıdır. Bu eşsiz kombinasyon, omega-3 ve polifenollerin faydalarını bir araya getirerek sağlığınız için güçlü bir destek sağlar.
Omega-3'ler, kalp sağlığı, beyin gelişimi ve genel bağışıklık sisteminin desteklenmesi için önemli olan yağ asitleridir. Ancak, günümüzde çoğu insan yeterince omega-3 tüketmemektedir.
Polifenoller, antioksidan özelliklere sahiptir ve serbest radikallerin zararlı etkilerini azaltmaya yardımcı olur. Serbest radikaller, yaşlanma, kronik hastalıklar ve kanser gibi çeşitli sağlık sorunlarına neden olur.

Zinzino Omega-3 BalanceOil+'ın faydalarından bazıları:

  • Kalp sağlığını destekler: Omega-3'ler, kalp hastalığı riskini azaltmaya yardımcı olur. BalanceOil+, kalp sağlığını destekleyen EPA ve DHA omega-3 yağ asitleri açısından zengindir.
  • Beyin gelişimini destekler: Omega-3'ler, beyin gelişimi ve işlevi için gereklidir. BalanceOil+, beyin gelişimini destekleyen DHA omega-3 yağ asitleri açısından zengindir.
  • Genel bağışıklık sistemini destekler: Polifenoller, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur. BalanceOil+, bağışıklık sistemini destekleyen polifenoller açısından zengindir.

ZİNZİNO OMEGA-3 BALANCEOIL+: BALIK VE ZEYTİNYAĞI MÜKEMMEL DENGEDE

Zinzino Omega-3 BalanceOil+ içindeki bilimsel formülasyon, faydalı miktarlarda hem Omega-3 hem de Omega-9 içeren benzersiz derecede balık yağını ve bilimsel olarak onaylanmış yüksek miktarlarda (750 mg/kg'ın üzerinde) polifenoller ve bitkisel besinleri birleştirir.
Zinzino Omega-3 BalanceOil'deki polifenoller, balıkta doğal olarak bulunan polifenolleri taklit eder ve hassas Omega-3'ü hücre zarları içinde güvenli bir şekilde iletene kadar vücuttan geçirir. Polifenoller ve deniz ürünlerinden elde edilen lipitler oldukça uyumlu şekilde işbirliği yaparak vücudun güvenle emilim sağlamasını, denge kurmasını ve 3:1 oranı altında bir Omega-6:3 balance sağlamak için gerekli olan %8 üzerindeki Omega-3 seviyelerini korumasını mümkün kılar.
600.000+ testi, dünyanın en büyük, önemli yağ asitleri veri tabanını oluşturmak için çabalayan Vitas Analytical Services bağımsız laboratuvarındaki analizlerin sonuçlarına dayanan açıklamalarına göre Omega-3 takviyesi almayan kişilerde ortalama Omega-6:3 oranı Kuzey Avrupa’da 12:1, Avrupa’da 15:1 ve ABD’de 25:1 olarak belirtiliyor. 120 gün boyunca BalanceOil+ ürünlerini kullandıktan sonra ise tüm bu coğrafi bölgelerdeki ortalama oranın 3:1 altına düştüğü görülüyor.

ZİNZİNO OMEGA-3 BALANCEOIL+ İSPANYOL SIZMA ZEYTİNYAĞI İÇERİR

Zinzino Omega-3 Balance Oil+ içinde yer alan ekstra saf İspanya zeytinyağı, Omega-9 zenginliği ve oldukça yüksek antioksidan içeriği için tercih edilen İspanya Picual zeytininden elde edilen ekstra saf zeytinyağından üretilir. Omega-9 (Oleik asit),kan kolesterol seviyelerinin normalizasyonunu aktif olarak destekleyen önemli bir özelliktir. Zeytinler, hasat öncesi kalitededir ve işlem sırasında çekirdekleri çıkarılarak yalnızca zeytinler soğuk sıkım yapılır. Böylece, oldukça yüksek miktarda (750 mg/kg üzeri) polifenol adı verilen antioksidan içeren ve Omega-9 (Oleik asit) bakımından zengin oldukça etkili iki özellik barındıran ekstra saf bir yağ elde edilir.
Polifenol, şişe içindeki BalanceOil+ içeriklerini ve daha da önemlisi, hücrelerinizi korur.

Doğal tokoferoller

Karışık tokoferoller, besin takviyelerinde yaygın olarak kullanılan bir antioksidandır. Kullanılan doğal tokoferoller, herhangi bir soya proteini içermediğinden emin olmak üzere daha fazla rafine edilerek özellikle GDO içermeyen, yüksek oranda rafine edilmiş soya fasulyesi yağı damıtıcılarından yapılır. Bu, ürün içinde hiçbir alerjen madde bulunmadığı anlamına gelir. BalanceOil+ içindeki tipik bileşim alfa-, beta-, gama- ve delta-tokoferoller şeklindedir.

Saf D3 vitamini

Zinzino Omega-3 BalanceOil+, D3 vitamini (kolekalsiferol) içerir. Koyun yününde doğal olarak oluşan bir yağ olan lanolin içeriğinden doğal olarak üretilen D3 vitamini maddesini kullanırız. D3 vitamini, prekürsörü lanolin yapısından D3 vitamini hâline çözündürerek üretilir. Daha sonra ultraviyole (UV) ışığına maruz bırakılarak kimyasal olarak değiştirilir ve aktive edilir. Kimyasal süreç, güneş ışığına maruz kalarak D3 vitamini ürettiğinde insan derisinde meydana gelen süreçle karşılaştırılabilir.
Omega-3 Takviyesi Seçmenin 5 Yolu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Zinzino Omega-3 BalanceOil+ İçindekiler

Balık yağları (hamsi, uskumru, sardalya),soğuk sıkım zeytinyağı, tokoferol açısından zengin ekstrakt (antioksidanlar),doğal portakal limon nane aroması, D3 vitamini (kolekalsiferol)
*Doğal vanilya aroması
* Doğal limon aroması
* Doğal portakal limon nane aroması
* Doğal greyfurt limon misket limonu aroması
Önemli: Zinzino Omega-3 BalanceOil+, 100 ml, yalnızca Portakal Limon Nane ürünlerinde mevcuttur.
Menşei: Norveç
 

Zinzino Omega-3 BalanceOil+ Besin değeri

 12 ml
Balık Yağı6627 mg
Omega-3 Yağ Asidi2478 mg
EPA1283 mg
DHA683 mg
Zeytinyağı4092 mg
oleik asit (Omega-9)3069 mg
polifenol3,5 mg
D Vitamini3 (%400 / RD*)20 ug
*RD = referans değer 
      

Zinzino Omega-3 BalanceOil+ Kullanımı

Zinzino Omega-3 BalanceOil+, hamileler, yetişkinler ve çocuklar için uygundur. Günde sadece bir yemek kaşığı, omega-3 ve polifenollerin faydalarından yararlanmanızı sağlar.
Zinzino Omega-3 BalanceOil+, sağlıklı yaşam için mükemmel bir tamamlayıcıdır.
  • Vücut kilo ağırlığı başına 0,15 ml.
  • Dozu vücut ağırlığınıza göre ayarlayın.
  • Vücut ağırlığı 50 kg olan yetişkinler: Günlük 7,5 ml.
  • Vücut ağırlığı 80 kg olan yetişkinler: Günlük 12 ml.
Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
Dikkat:
Kan sulandırıcı ilaç kullanıyorsanız Zinzino Omega-3 BalanceOil+ kullanmadan önce doktorunuza danışın.
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...