600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Tulsi (Kutsal Fesleğen) / 50 gr.

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Kutsal fesleğen (Tulsi),ayurveda tıbbında 3000 yıl öncesine dayanan, zengin kullanım alanına sahip faydalı bir bitkidir. Ayrıca, kutsal bir bitki olarak kabul edilmektedir.  Kutsal fesleğen, fesleğen bitki ailesinden aromatik bir çalı olarak bilinir. Sayısız faydalarından dolayı ismi "Kutsal" yani “Eşsiz olan” anlamına gelmektedir. Hafif limon kokulu ve mor-pembe çiçekleri olan çok yıllık bir bitkidir. Kutsal fesleğen, tohumlarından, yapraklarından, çiçeklerinden ve saplarından yararlanılan, aynı zamanda evde de yetiştirilebilen bitkilerdendir. Keskin kokusu ve oval şekilli yapraklarında iyileştirici birçok özellik bulunur.

İlaçsız Market'te satılan bitkiler, mevsiminde toplanır ve en sağlıklı şekilde kurutularak ürünün tazeliğini koruması sağlanır.

Bilimsel araştırmaları incelemek ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için Kutsal Fesleğen (Tulsi) Faydaları Nelerdir? Tulsi Çayı Nasıl Yapılır? makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

Nasıl Kullanılır?
 • Kaynar suya 2-3 çay kaşığı kuru tulsi eklenir.
 • 5-8 dakika demlenir ve yatmadan önce rahatlamak için içilir.

Uyarılar!

 • Hamile ve emziren kişilerin kullanmadan önce doktora başvurması gerekmektedir.
 • Hava almayan cam bir kavanozda saklanmalıdır.
 • Serin, karanlık ve kuru bir yerde muhafaza edilmeli ve 1 yıl içerisinde tüketilmelidir.

*İlgili yasa ve yönetmelikler, hastalık adı veya endikasyon belirterek satış ve tanıtıma izin vermemektedir.

  Benzer Ürünler
  Ürünlerin Detaylı Bilgileri
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  {x} kişi bu ürünü inceliyor.
  Yükleniyor...