600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Hayıt Tohumu / 50 gr.

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Bilimsel adı Vitex agnus-castus olan hayıt, Akdeniz bölgesine özgü şifalı bir türdür. Hayıt tohumları, geleneksel olarak kadın hastalıklarının tedavisinde kullanılır. Özellikle premenstrüel sendrom (PMS) semptomlarının hafifletilmesine ve düzensiz adet döngülerinin düzenlenmesine yardımcı olması nedeniyle kadınlar arasında popüler bir doğal takviyedir.

Bilimsel araştırmaları incelemek ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için Hayıt Tohumu Nedir? Regl Dönemlerinde Hayıt Tohumu Nasıl Kullanılmalı? makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
 

Hayıt Tohumu Nasıl Kullanılır?

  • Yarım çay kaşığı hayıt tohumu toz haline getirilir ve 1 bardak kaynar su içerisine atılır.
  • Bardağın üzeri kapatılır ve 10 dakika demlenmeye bırakılır.
  • Demleme işlemi tamamlandıktan sonra süzülür ve sıcakken içilir.
Günde 2 bardak hayıt tohumu çayı tüketebilirsiniz.
 

Uyarılar!

  • Hayıt tohumu östrojen hormonunu etkilediği için hamilelik ve emzirme döneminde olan kadınlar hayıt tohumu kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır.
  • Hormonal dengesizlikleri olan kişiler veya hormon ilacı alan kişiler hayıt tohumu kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır.
  • En az 2 hafta içerisinde planlanan bir ameliyat durumu varsa, ameliyat sırasında ve sonrasında kullanılan ilaçlar ile etkileşime girebileceği için hayıt tohumu kullanımı hakkında doktora danışılmalıdır.
  • Eğer düzenli olarak herhangi bir ilaç kullanılıyorsa, hayıt tohumu kullanmadan önce mutlaka doktora danışılmalıdır.
Benzer Ürünler
Ürünlerin Detaylı Bilgileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...