600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Isırgan Otu / 50 gr.

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Anavatanı Kuzey Asya olan ısırgan bitkisi ülkemizde yoğun olarak yetiştirilmektedir ve çok eski zamanlardan bugüne insan sağlığı için hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Antimikrobiyal ve antioksidan özelliklere sahip olan ısırgan otu, ağrı kesici ve detoks etkilere sahiptir. A vitamini, C vitamini K vitamini, B2 vitamini, kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor, sodyum ve potasyum gibi vitamin ve mineralleri içerisinde barındırır. Ayrıca temel aminoasitler, yağ asitleri, kumarin, kuersetin, lutein ve beta-karoten gibi birçok antioksidana sahiptir.

İlaçsız Market'te satılan bitkiler, mevsiminde toplanır ve en sağlıklı şekilde kurutularak ürünün tazeliğini koruması sağlanır.
 
Bilimsel araştırmaları incelemek ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için Isırgan Otu Çayı Faydaları Nelerdir? Isırgan Otu Çayı Nasıl Yapılır?  makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
 
Nasıl Kullanılır?
  • Kaynayan suya ısırgan otu atılır ve 5 dakika demlenir.
  • Ilık iken içilir.
  • Ahududu yaprağı, ekinezya veya altınmühür gibi bitkilerle de karıştırılarak tüketilebilir.

Uyarılar!

  • Adet döngüsünü etkileyebileceği ve rahim kasılmalarını uyararak hamilelikte düşüklere sebep olabileceği için dikkatli kullanılmalıdır.
  • Kan şekerini ve diyabet hastalığını etkileyebildiği için şeker hastalarının dikkatli kullanması önerilir.
  • Kan basıncını artırdığı için yüksek tansiyon hastalarının dikkatli kullanması önerilir.
  • İdrar yolları ile ilgili tedavi gören ve ilaç kullanan kişiler, ısırgan idrar söktürücü etkilere sahip olduğu için doktorlarına danışmadan tüketmemelidir.
  • Isırgan, kan inceltici özelliklere sahiptir ve kan sulandırıcı ilaçlarla etkileşime girebilir. Bu sebeple dikkatli kullanılmalıdır.

*İlgili yasa ve yönetmelikler, hastalık adı veya endikasyon belirterek satış ve tanıtıma izin vermemektedir.

Benzer Ürünler
Ürünlerin Detaylı Bilgileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...