600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
700 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 700 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 700 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 700 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Yıldız Anason / 25 gr.

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Yıldız anason ya da diğer adıyla Çin anasonunun Anavatanı Güney Çin olarak bilinir. Güney Çin, Hindistan ve Endonezya gibi ülkelerin kültürel yemeklerinde sıklıkla kullanılan bir bitkidir. Bitkinin meyveleri olgunlaşmadan toplanır ve güneş görmeyen yerlere serilerek kurutulur. Yıldız anason adını yıldız şeklinde olan meyvelerinden alır ve anason bitkisi ile aynı aileden değildir. Önce ezilir, sonra da suda demlenerek tüketilir. Romatizma olan bölgelere masaj yapılarak uygulandığında iyi geleceği düşünülmektedir.
 
İlaçsız Market'te satılan bitkiler, mevsiminde toplanır ve en sağlıklı şekilde kurutularak ürünün tazeliğini koruması sağlanır.
 
Bilimsel araştırmaları incelemek ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için Yıldız Anason Nedir? Yıldız Anason Çayı Nasıl Yapılır? makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
 
Nasıl Kullanılır?
  • 1 su bardağı kaynamış su içerisine 2 adet yıldız anason atılır.
  • İçerisine 1/2 çubuk tarçın ve 1-2 adet kakule eklenerek 5 dakika demlenir ve tüketilir. 

Uyarılar!

  • Yıldız anasonun da faydalı olan her bitki gibi aşırı miktarda kullanımı belirli yan etkilere sebep olabilir.
  • Alerjik bir bünyeye sahip veya yıldız anasona alerjisi olan kişilerde kaşıntı, döküntü ve iltihaplanma gibi alerjik belirtiler ortaya çıkabilir.
  • Fazla tüketildiğinde aşırı uyku haline sebep olabilir.
  • Hamilelik döneminde kullanılması önerilmemektedir.

*İlgili yasa ve yönetmelikler, hastalık adı veya endikasyon belirterek satış ve tanıtıma izin vermemektedir.

Benzer Ürünler
Ürünlerin Detaylı Bilgileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...