600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SİPARİŞ VERDİĞİN ÜRÜNLERE RESİMLİ YORUM YAP 100 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN
800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla! 800 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve kürler blog sayfamızda! Hemen tıkla!

Aynısefa / 50 gr.

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Latince adı Calendula officinalis olan Aynısefa ya da Aynı safa (gece sefası) Türkiye'nin pek çok yerinde yetişir. Bilinen diğer isimleri Kandil çiçeği, Altuncuk, Ölü çiçeği, Şamdan çiçeği ve Portakal nergisi'dir. Aynısefa bitkisi içerisinde likopin, fitonzidler, C vitamini, flavonlar ve organik asitler barındırır. İçeriğine bakıldığında kanserle savaşmaya yardımcı olabilecek birçok madde olduğu görülür.

İlaçsız Market'te satılan bitkiler, mevsiminde toplanır ve en sağlıklı şekilde kurutularak ürünün tazeliğini koruması sağlanır.
 
Bilimsel araştırmaları incelemek ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için Aynısefa Faydaları Nelerdir? Aynısefa Nasıl Kullanılır? makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
 
Nasıl Kullanılır?
 
  • 1 çay kaşığı aynısefa, 1 bardak kaynar su içerisine atılır.
  • Bardağın üzeri kapatılır ve 8-10 dakika demlenmeye bırakılır.
  • Demleme işlemi tamamlandıktan sonra süzülür ve sıcakken içilir.

Günde 3 bardak aynısefa çayı tüketebilirsiniz.

Uyarılar!

  • Hamile ve emziren kişilerin düşüğe neden olabileceği için aynısefa kullanması önerilmemektedir.
  • Asteraceae/Compositae bitki familyasından herhangi bir bitkiye (ot, krizantem, kadife çiçeği, papatya vb.) alerjisi görülen kişilerde alerjik reaksiyon oluşturabileceği için aynısefa tüketilirken dikkatli olunmalıdır.
  • En az 2 hafta içerisinde planlanan bir ameliyat durumu varsa, ameliyat sırasında ve sonrasında kullanılan ilaçlar ile etkileşime girebileceği ve uyuşukluğa sebep olabileceği için kullanımının bırakılması önerilmektedir.

*İlgili yasa ve yönetmelikler, hastalık adı veya endikasyon belirterek satış ve tanıtıma izin vermemektedir.

Benzer Ürünler
Ürünlerin Detaylı Bilgileri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...